Laminátovou nástavbu Basic, Klasik i Work tvoří sklolaminátová skořepina osazená vzadu výklopnými dveřmi a sklem vpředu za kabinou. Vnější spodní hrana skořepiny je kryta plastovým profilem. Styčná plocha mezi vozem a nástavbou je kryta pružnou pěnovou pryží.

Vnější povrch nástavby tvoří odolný gel-coat, vnitřní povrch je pak opatřen vrstvou (top-coat), která umožňuje nepřímý styk s potravinami (Nog).

Zadní výklopné dveře nástavby Basic a Klasik tvoří pevný hliníkový rám spojený pantem s výklopným rámem, ve kterém je uchyceno bezpečnostní kalené sklo nebo laminátová výplň. Na spodní části výklopného rámu je uzavírací mechanismus s uzamykatelnou T-klikou uprostřed. Na zadních výklopných dveřích může být umístěno třetí brzdové světlo.

Výklopný rám lze otevřít jednou rukou. V otevřené poloze je pak držen dvěma plynovými vzpěrami.

Upínací laminátový límec je vyroben ze zesíleného sklolaminátu, který zaručuje potřebnou tuhost a pevnost. Na pravém límci u výklopných dveří je štítek s označením výrobce.

Povrch nástavby může být nalakován do barvy vozu.

Nástavby mohou být doplněny bočními odsouvacími okny, bočními výklopnými uzamykatelnými dveřmi, střešním nosičem s rolnou nebo střešními hagusy a příčníky, vnitřním osvětlením, třetím brzdovým světlem.